Üdvözlünk
Minden kedves Elek, Endre nevű látogató(i)nknak Boldog névnapot kívánunk

Figyelem az oldalakon kiválasztott gombokat megjegyzi a rendszer. A kiválasztott gombok törlése a következő 3 művelettel lehetséges:
"Sport és Barca" gomb megnyomása(bal felső sarok), Sikeres bejelentkezés, kijelentkezés

A táblázatok letöltéséhez kérlek jelentkezz be

Weboldal táblázatai módosítás szerint

Weboldal képei módosítás szerint












Események:






Vizilabda-Bajnokok-Ligája


Aktuális, Férfiak->2023-24->Döntő



Az alábbi tablázat szűrése:

A táblázat oszlopai:


Csoport Csapatok LM LG KG Kül. Pont Döntőfajta Kiesés_1 Kiesés_2 Eredmény
A CSOPORTÖssz6248248036
A CSOPORTNovi Beograd (szerb)678443415
A CSOPORTAN Brescia (olasz)66760711
A CSOPORTAstralpool Sabadell (spanyol)66256610
A CSOPORTSteaua Bucuresti (román)64188-470
B CSOPORTÖssz6282282036
B CSOPORTPro Recco (olasz)681522918
B CSOPORTOlympiakosz (görög)687573011
B CSOPORTJug Dubrovnik (horvát)66776-97
B CSOPORTDinamo Tbilisi (grúz)64797-500
C CSOPORTÖssz6311311036
C CSOPORTFerencváros (magyar)695573817
C CSOPORTJadran Split (horvát)68282010
C CSOPORTCrvena Zvezda (szerb)66690-247
C CSOPORTJadran Herceg-Novi (montenegrói)66882-142
D CSOPORTÖssz6270270036
D CSOPORTCNA Barceloneta (spanyol)679522718
D CSOPORTCN Marseille (francia)6696819
D CSOPORTSpandau 04 (német)65675-196
D CSOPORTNC Vouliagmeni (görög)66675-93
A CSOPORTÖssz6300300036
A CSOPORTPro Recco (olasz)688583017
A CSOPORTNovi Beograd (szerb)67874413
A CSOPORTCN Marseille (francia)67276-46
A CSOPORTJadran Split (horvát)66292-300
B CSOPORTÖssz6262262036ElődöntőPro Recco (olasz)Olympiakosz (görög)9-9(4-2)
B CSOPORTFerencváros (magyar)66255715ElődöntőFerencváros (magyar)Novi Beograd (szerb)13-13(5-4)
B CSOPORTOlympiakosz (görög)678681014
B CSOPORTCNA Barceloneta (spanyol)6686537Harmadik helyértOlympiakosz (görög)Novi Beograd (szerb)9-6
B CSOPORTAN Brescia (olasz)65474-200DöntőPro Recco (olasz)Ferencváros (magyar)11-12


Oldal tetejére







Kedvencek:

FCBarcelona-Messi

Olimpia-Nyári

Foci-Világbajnokság

Tenisz-Össz-Grand-Slam

Kézilabda-Bajnokok-Ligája

Vizilabda-Világbajnokság

Úszás-Világkupa

Kajak-Kenu-Európa-Bajnokság

Jégkorong-Világbajnokság

Motorsport-Formula1