Üdvözlünk
Minden kedves Evelin, Fülöp nevű látogató(i)nknak Boldog névnapot kívánunk

Boldog Gyermeknapot Kívánunk

Figyelem az oldalakon kiválasztott gombokat megjegyzi a rendszer. A kiválasztott gombok törlése a következő 3 művelettel lehetséges:
"Sport és Barca" gomb megnyomása(bal felső sarok), Sikeres bejelentkezés, kijelentkezés

A táblázatok letöltéséhez kérlek jelentkezz be

Weboldal táblázatai módosítás szerint

Weboldal képei módosítás szerint












Események:






Úszás-Világkupa


Aktuális, Nők->2023->3. forduló-Magyarország



Az alábbi tablázat szűrése:

A táblázat oszlopai:


Hely Név Nemzetiség Németország Görögország Magyarország Össz Arany
1Kaylee McKeownAusztrália58,659,159,7177,410
2Siobhan Bernadette HaugheyHongkong54,155,856,5166,46
3Yufei ZhangKína55,255,3355,7166,236
4Sarah SjöströmSvédország53,855,955,8165,56
5Erika FairweatherÚj-Zéland53,648,451,3153,33
6Lani PallisterAusztrália51,65049,41513
7Kylie MasseKanada4545,948,8139,70
8Ingrid WilmKanada41,342,244,2127,70
9Jenna StrauchAusztrália41,643,541,2126,30
10Tes SchoutenHollandia3346,545,4124,93
11Marrit SteenbergenHollandia37,236,245,61191
12Maaike de WaardHollandia37,632,538,5108,60
13Cate CampbellAusztrália46,530,728,1105,30
14Katie GrimesUSA50,552,10102,62
15Beata NelsonUSA34,722,440,197,20
16Alexandra PerkinsAusztrália22,435,638,196,10
17Torri HuskeUSA44,246,7090,90
18Bronte CampbellAusztrália26,528,729,184,30
18Kapás BoglárkaMagyarország14,124,445,884,31
20Sydney PickremKanada37,545082,51
21Sophie HanssonSvédország041,536,377,80
22Késely AjnaMagyarország23,625,528,477,50
23Louise HanssonSvédország035,840,576,30
24Anastasia GorbenkoIzrael36,7036,773,40
25Ruta MeilutyteLitvánia32,337,9070,23
26Ageha TanigawaJapán27,138,4065,50
27Waka KoboriJapán23,941,5065,40
28Mikayla SmithAusztrália21,117,721,2600
29Anja CrevarSzerbia19,504059,50
30Lana PudarBosznia-Hercegovina28030,158,10
31Caitlin DeansÚj-Zéland9,124,423,657,10
32Nikoleta TrnikovaSzlovákia19,731,4051,10
33Eneli JefimovaÉsztország49,40049,41
34Claire WeinsteinUSA8,638,8047,40
35Szabó-Feltóthy EszterMagyarország1319,713,446,10
36Mona Mc SharryÍrország0045,345,30
37En Yi Letitia SimSzingapúr43,80043,80
38Emma GodwinÚj-Zéland20,723043,70
39Angelina KohlerNémetország41,80041,80
40Kim BuschHollandia019,920,340,20
41Margaret MacneilKanada040,1040,10
42Isabel GoseNémetország38,60038,60
43Helena BachDánia38,50038,50
44Benedetta PilatoOlaszország0038,438,42
45Pádár NikolettMagyarország22,814,9037,70
46Sebestyén DalmaMagyarország0036,636,60
47Barbora SeemanovaCsehország0032320
48Anastasiya ShkurdaiFehéroroszország0030,430,40
49Applejean GwinnTajvan10,619,3029,90
50Dominika SztanderaLengyelország29,40029,40
51Alina ZmushkaFehéroroszország0028,528,50
52Taylor RuckKanada0027,127,10
53Valentine DumontBelgium026,9026,90
54Thea BlomsterbergDánia0260260
55Kira ToussaintHollandia024,8024,80
55Simona KubovaCsehország24,80024,80
57Sara JunevikSvédország0024,524,50
58Michelle ColemanSvédország0024240
59Mihályvári-Farkas ViktóriaMagyarország0023,823,80
60Tessa GieleHollandia11,5011,5230
61Sum Yuet Cindy CheungHongkong10,911,8022,70
62Ana BlazevicHorvátország12,510,1022,60
63Paulina PedaLengyelország21,80021,80
64Chiho MizuguchiJapán9,611,5021,10
64Ida HulkkoFinnország9,8011,321,10
66Ana MonteiroPortugália010,310,620,90
67Lydia JacobyUSA0020,820,80
68Anna NtountounakiGörögország019,9019,90
69Janja SegelSzlovénia9,2010,319,50
70Senanszky PetraMagyarország09,11019,10
71Ugrai PannaMagyarország0018,318,30
72Hanna RosvallSvédország9,28,9018,10
73Nele SchulzeNémetország17,60017,60
73Urogi Tímea NoémiMagyarország0017,617,60
75Kristyna HorskaCsehország0014,814,80
76Jackl VivienMagyarország0014140
77Lisa NystrandSvédország0012,912,90
78Jessica FelsnerNémetország12,50012,50
79Jing Wen QuahSzingapúr1200120
80Hanna BergmanSvédország0011,811,80
81Louna KasvioFinnország0011,611,60
82Lisa MamieSvájc0011,211,20
83Molnár DóraMagyarország0010,910,90
84Komoroczy Lora FanniMagyarország0010,310,30
85Snaefridur Sol JorunnardottirIsland10,20010,20
86Celine RiederNémetország10,10010,10
86Sianna SavardaUSA010,1010,10
86Xiang Qi Amanda LimSzingapúr10,10010,10
89Fluck NóraMagyarország009,99,90
90Andrea PodmanikovaSzlovákia09,809,80
90Burián KatalinMagyarország009,89,80
92Maria Thaleia DrasidouGörögország09,609,60
93Miszlai MiraMagyarország009,49,40
94Portia BrownPuerto Rico09,309,30
95Elekes TamaraMagyarország009,29,20
95Georgia DamasiotiGörögország09,209,20
95Sofia AastedtSvédország009,29,20
98Leah NealeAusztrália09,109,10
99Ting Wen QuahSzingapúr90090
100Imani de JongHollandia008,88,80
101Békési EszterMagyarország008,78,70
102Nagy NapsugárMagyarország008,68,60
103Kellie MesselNémetország8,5008,50
103Silje SlyngstadliNorvégia08,508,50
105Abonyi-Tóth GlendaMagyarország008,38,30
105Lotte HosperHollandia8,3008,30
105Mariella VenterDél-Afrika08,308,30
108Milla DrakopoulosDél-Afrika8,2008,20
109Barta BiankaMagyarország00880
110Antonia RakopoulouGörögország07,907,90
111Taylor McCoyUSA07,807,80
11116231575,631672,24870,8348


Oldal tetejére







Kedvencek:

FCBarcelona-Messi

Olimpia-Nyári

Foci-Világbajnokság

Tenisz-Össz-Grand-Slam

Kézilabda-Bajnokok-Ligája

Vizilabda-Világbajnokság

Úszás-Világkupa

Kajak-Kenu-Európa-Bajnokság

Jégkorong-Világbajnokság

Motorsport-Formula1