Üdvözlünk
Minden kedves Csilla, Noémi nevű látogató(i)nknak Boldog névnapot kívánunk

Figyelem az oldalakon kiválasztott gombokat megjegyzi a rendszer. A kiválasztott gombok törlése a következő 3 művelettel lehetséges:
"Sport és Barca" gomb megnyomása(bal felső sarok), Sikeres bejelentkezés, kijelentkezés

A táblázatok letöltéséhez kérlek jelentkezz be

Weboldal táblázatai módosítás szerint

Weboldal képei módosítás szerint












Események:






Olimpia-Európai-játékok


Aktuális, Nők->2023->12. nap



Az alábbi tablázat szűrése:

A táblázat oszlopai:


Sportág Versenyszám Döntőnap Arany Ezüst Bronz Magyarok
KajakK-4 500 m22LengyelországNémetországDániaFojt Sára, Gazsó Alida, Csipes Tamara, Pupp noémi: 4.
KenuC-2 500 m22UkrajnaSpanyolországMagyarországBragato Giada, Nagy Bianka: 3.
Lővészet10 m légpisztoly22Klaudia Bres(lengyel)Camille Jadrzejewski(francia)Olena Kostevych(ukrán)Major Veronika: 22.
Lővészet10 m légpuska vegyes22MagyarországSpanyolországOlaszországMészáros Eszter, Pekler Zalán: 1.; Dénes Eszter, Péni István: 13.
SzinkronúszásKettes technikai22AusztriaHollandiaGörögországBarbocz Blanka, Bastinelli Angelika: 15.
Atlétika100 m23Ewa Swoboda(lengyel)Rani Rosius(belga)N'Ketia Seedo(holland)Takács Boglárka: 11.
Atlétika400 m23Femke Bol(holland)Natalia Kaczmarek(lengyel)Andrea Miklos(román)Molnár Janka: 11.
Atlétika5000 m23Agate Caune(lett)Nadia Battocletti(olasz)Hannah Nuttall(brit)Wagner-Gyürkés Viktória: 10.
AtlétikaDiszkoszvetés23Kristin Pudenz(német)Daisy Osakue(olasz)Melina Robert-Michon(francia)Kerekes Dóra: 12.
AtlétikaKalapácsvetés23Sara Fantini(olasz)Bianca Ghelber(román)Silja Kosonen(finn)Gyurátz Réka: 11.
AtlétikaSúlylökés23Auriol Dongmo(portugál)Yemisin Ogunleye(német)Axelina Johansson(svéd)Márton Anita: 5.
KajakK-1 200 m23Emma Jorgensen(dán)Milica Novakovic(szerb)Francisca Laia(portugál)Lucz Anna: 4.
KajakK-2 500 m23LengyelországDániaMagyarországCsipes Tamara, Gazsó Alida: 3.
KenuC-1 200 m23Dorota Borowska(lengyel)Liudmyla Luzan(ukrán)Maria Corbera(spanyol)Balla Virág: 6.
Lővészet10 m légpuska23Nina Christen(svájci)Kamila Novotna(szlovák)Oceanne Muller(francia)Dénes Eszter: 10., Mészáros Eszter: 29.
Lővészet10 m légpisztoly vegyes23OlaszországÖrményországBulgáriaMajor Veronika, Tátrai-Fejes Miklós: 13.; Bartók csaba, Sike Renáta: 28.
Taekwando46 kg23Lena Stojkovic(horvát)Sofia Zampetti(olasz)Kyriaki Kouttouki(ciprusi), Sueheda Nur Celik(spanyol)Csáki Hanna: 16.
Atlétika800 m24Natalia Krol(ukrán)Kéri Bianka(magyar)Gabriela Gajanova(szlovák)Kéri Bianka: 2.
Atlétika100 m gát24Pia Skrzyszowska(lengyel)Nadine Visser(holland)Sarah Lavin(ír)Kozák Luca: 5.
Atlétika400 m gát24Carolina Krafzik(német)Ayomide Folorunso(olasz)Cathelijn Peeters(holland)Molnár Janka: 13.
AtlétikaHármasugrás24Maryna Bekh-Romanchuk(ukrán)Tugba Danismaz(török)Ottavia Cestonaro(olasz)Szabó Beatrix: 24.
AtlétikaRúdugrás24Wilma Murto(finn)Tina Sutej(szlovén)Angelica Moser(svájci)Klekner Hanga: 8.
Atlétika4x100 m24HollandiaLengyelországSpanyolországCsóti Jusztina, Kerekes Gréta, Sulyán Alexa, Takács Boglárka: 6.
KajakK-1 500 m24Emma Jorgensen(dán)Gazsó Alida Dóra(magyar)Milica Novakovic(szerb)Gazsó Alida Dóra: 2.
KajakK-2 200 m vegyes24PortugáliaDániaNémetországLucz Anna, Vajda Bence: 9.
KenuC-1 500 m24Liudmyla Luzan(ukrán)Maria Corbera(spanyol)Kiss Ágnes(magyar)Kiss Ágnes: 3.
KenuC-2 200 m vegyes24SpanyolországLengyelországNémetországFekete Ádám, Nagy Bianka: 4.
Kosárlabdacsapat24LitvániaFranciaországSpanyolországBach Boglárka, Jahni Zsófia, Szabó Fanni, Weninger Virág: 12.
Lővészet10 m légpisztoly csapat24NémetországFranciaországOlaszországJako Miriam, Major Veronika, Sike Renáta: 5.
Lővészet10 m légpuska csapat24SvájcNorvégiaLengyelországBajos Gitta, Dénes Eszter, Mészáros Eszter: 4.
SzinkronúszásCsapat akrobatika24FranciaországUkrajnaOlaszországFabos Léna Dalma, Götz Lilien, Hungler Szabina, Kecskés Kira, Marialigeti Réka, Szorát Léna, Taksonyi Blanka, Uy Roxána, Czinder-Gali Hanga, Veréb Elina: 6.
SzinkronúszásKettes szabad24AusztriaUkrajnaNagy-BritanniaBarbocz Blanka, Bastinelli Angelika: 11.
Taekwando53 kg24Ivana Duvancic(horvát)Alma Maria Perez Parrado(spanyol)Dominika Hronova(cseh), Patakfalvy Luca Márta(magyar)Patakfalvy Luca Márta: 3.
Taekwando57 kg24Jade Louise Jones(brit)Márton Luana(magyar)Hatice Hubra Ilgun(török), Kristina Tomic(horvát)Márton Luana: 2.
Atlétika200 m25Lieke Klaver(holland)Olivia Fotopoulou(ciprusi)Bianca Williams(brit)Sulyán Alexa: 13.
Atlétika1500 m25Claudia Mihaela Bobocea(román)Vera Hoffmann(luxemburgi)Gabija Galvydyte(litván)Tóth Lili Anna: 8.
Atlétika300 m akadály25Luiza Gega(albán)Marusa Mismas-Zrimsek(szlovén)Greta Karinauskaite(litván)Urbán Zita: nem ért célba
AtlétikaGerelyhajítás25Lina Muze(lett)Nikola Ogrodnikova(cseh)Victoria Hudson(osztrák)Moravcsik Angéla: 11.
AtlétikaMagasugrás25Yaroslava Mahuchikh(ukrán)Daniela Stanciu(román)Nawal Meniker(francia)Fekete Fédra: 14.
AtlétikaTávolugrás25Milica Gardasevic(szerb)Hilary Kpatcha(francia)Larissa Iapichino(olasz)Lesti Diana: 9.
Atlétika4x400 m vegyes25CsehországLengyelországBelgiumKovács Árpád, Wahl Zoltán, Rápai Fanni, Simon Virág: 16.
KerékpárHegyi25Puck Pieterse(holland)Mona Mittelwallner(osztrák)Sina Frei(svájci)Buzsaki Virág: 30.
LővészetSkeet25Martina Bartolomei(olasz)Emmanouela Katzouraki(görög)Nadine Messerschmidt(német)Pongrátz Bianka: 21.
Műugrás3 m egyéni25Chiara Pellacani(olasz)Emilia Ays Nilsson Garip(svéd)Michelle Luisa Heimberg(svájci)Mosena Estilla: 22., Kun Patricia: 24.
PadelPáros25OlaszországSpanyolországOlaszországAndrejszki Dóra, Juhász Palma: 32.
Taekwando62 kg25Sarah Chaari(belga)Petra Stolbova(cseh)Aaliyah Jadine Powell(brit), Jolanta Tarvida(lett)Patakfalvy Csenge Eleonóra: 16.
Taekwando67 kg25Aleksandra Perisic(szerb)Cecilia Castro Burgos(spanyol)Magda Viet Henin(francia), Natalia D'Angelo(olasz)Márton Viviana: 16.
VívásTőr egyéni25Julia Walczyk-Klimaszyk(lengyel)Pásztor Flóra(magyar)Gili Kuritzky(izraeli), Malina Calugareanu(román)Pásztor Flóra: 2., Kondricz Kata: 16., Kreiss Fanni: 16., Lupkovics Dóra: 32.
Lővészet25 m pisztoly összetett26Anna Korakaki(görög)Antoaneta Kostadinova(bolgár)Doreen Vennekamp(német)Major Veronika: 5., Sike Renáta: 11.
Lővészet50 m puska összetett26Jenny Ostre Stene(norvég)Natalia Kochanska(lengyel)Seonaid Morven McIntosh(brit)Dénes Eszter: 16., Mészáros Eszter: 11.
Műugrás3 m páros26Nagy-BritanniaNémetországOlaszországKovács Eszter, Mosena Estilla: 7.
Ping-pongVegyes-páros26NémetországMagyarországRomániaEcseki Nándor István, Madarász Dóra: 2.
Taekwando73 kg26Sude Yaren Uzuncavdar(török)Nadica Bozancic(szerb)Althea Laurin(francia), Nika Klepac(horvát)Füredi Rebeka: 9.
Taekwando+73 kg26Nafia Kus(török)Aleksandra Kowalczuk(lengyel)Kalina Boyadzhieva(bolgár), Solene Avoulete(francia)Padla Orsolya Henriett: 9.
VívásPárbajtőr egyéni26Dzhoan Feybi Bezhura(ukrán)Martyna Swatowska-Wenglarczyk(lengyel)Alexandra Ehler(német), Kun Anna(magyar)Kun Anna: 3., Muhari Eszter Barbara: 8., Tóth Jázmin: 16., Wimmer Dorina Emma: 32.
Muaythai60 kg27Astrid Johanna Grents(észt)Kubra Kocakus(török)Dominika Filec(lengyel), Sarah Piccirillo(belga)Nardelotti Ajsa Adél: 8.
Ping-pongEgyéni27Bernadette Cynt Szocs(román)Xiaoxin Yang(monacoi)Elizabeta Samara(román)Madarász Dóra: 16., Nagyváradi Mercédesz: 32.
TriatlonEgyéni27Solveig Lovseth(norvég)Julia Hauser(osztrák)Jolien Vermeylen(belga)Kropkó Márta: 15., Sárszegi Noémi: 31.
VívásKard egyéni27Olga Kharlan(ukrán)Ilinca Pantis(román)Eloisa Passaro(olasz), Theodora Gkountoura(görög)Katona Renáta: 8., Szűcs Luca Virág: 32., Battai Sugár Katinka: 40., Pusztai Liza: 40.
Lővészet25 m pisztoly csapat28UkrajnaLengyelországNémetországJako Miriam, Major Veronika, Sike Renáta: 4.
Lővészet50 m puska vegyes28SvájcAusztriaNorvégiaMészáros Eszter, Pekler Zalán: 5; Dénes Eszter, Péni István: 12.
Műugrás1 m egyéni28Michelle Luisa Heimberg(svájci)Emilia Ays Nilsson Garip(svéd)Grace Elizabeth Reid(brit)Mosena Estilla: 23.
VívásTőr csapat28OlaszországFranciaországNémetországKondricz Kata, Kreiss Fanni, Lupkovics Dóra, Pásztor Flóra: 4.
Lővészet50 m puska csapat29NorvégiaSvájcNémetországDénes Eszter, Lovász Dorina, Mészáros Eszter: 6.
ÖttusaVegyes csapat29CsehországMagyarországNagy-BritanniaKoleszár Mihály, Réti Kamilla: 2.
TeqballEgyéni29Kinga Barabasi(román)Amelie Julian(francia)Nanna Lind Kristensen(dán)Janicsek Zsanett Lujza: 8.
VívásPárbajtőr csapat29FranciaországMagyarországOlaszországBüki Lili, Kun Anna, Muhari Eszter, Wimmer Dorina: 2.
LővészetTrap30Jessica Rossi(olasz)Satu Silja Paiv Makela-Nummela(finn)Jana Spotakova(szlovák)Tomor-Tones Petra Anna: 27.
TeqballVegyes páros30MagyarországSzerbiaLengyelországVasas Lea, Katz Balázs: 1.
VívásKard csapat30FranciaországOlaszországMagyarországBattai Sugár, Katona Renáta, Pusztai Liza, Szűcs Luca: 3.
Box54 kg1Stanimira Petrova(bolgár)Lenuta Lacramio Perijoc(román)Charley-Sian Ta Davison(brit), Hatice Akbas(török)Lakotár Hanna: 16.
Box66 kg1Busenaz Surmeneli(török)Oshin Derieuw(belga)Hámori Anna Luca(magyar), Rosie Joy Eccles(brit)Hámori Anna Luca: 3.
JudoVegyes csapat1GrúziaNémetországHollandia, OlaszországCirjenics Miklós, Czerlau Jennifer, Gercsák Szabina, Gőz Roland, Gyertyás Róza, Gyertyás Róza, Pupp Réka, Sárfány Péter, Sipőcz Richárd, Szabó Áron, Szegedi Dániel: 8.
KajakSzlalom1Ricarda Funk(német)Klaudia Zwolinska(lengyel)Tereza Fiserova(cseh)Seprényi Sára Tímea: 20., Lakner Zita Mária: 23.
ÖttusaEgyéni1Alice Sotero(olasz)Laura Heredia(spanyol)Olivia Green(brit)Guzi Bianka: 4., Gulyás Michelle: 9., Barta Luca: 17., Réti Kamilla: 19.
ÖttusaCsapat1NémetországLitvániaMagyarországBarta Luca, Guzi Blanka Gulyás Michelle: 3.
Ping-pongcsapat1RomániaNémetországPortugáliaBálint Bernadett, Dari Helga, Madarász Dóra, Nagyváradi Mercédesz: 8.
TeqballPáros1MagyarországRomániaLengyelországJanicsek Zsanett, Vasas Lea: 1.
TriatlonVegyes csapat1NorvégiaNagy-BritanniaMagyarországBragmayer Zsanett, Dobi Gergő, Kiss Gergely, Kropkó Márta: 3.
Box50 kg2Buse Naz Cakiroglu(török)Wassila Lkhadiri(francia)Laura Fuertes Fernandez(spanyol), Giordana Sorrentino(olasz)Mezei Petra: 16.
Box75 kg2Aoife O'Rourke(ír)Davina-Myrha Michel(francia)Elzbieta Wojcik(lengyel), Irina Nicoletta Schoenberger(német)Nagy Tímea: 16.
KajakCross2Viktoriia Us(ukrán)Ricarda Funk(német)Stefanie Horn(olasz)Lakner Zita Mária: 35.
KickboxFull contact 60 kg2Amy Wall(ír)Mariell Gaassan Straume(norvég)Czegény Cintia(magyar), Kinga Szlachcic(lengyel)Czegény Cintia: 3.
KickboxLight contact 60 kg2Luna Mendy(olasz)Urska Gazvoda(szlovén)Mira Lisa Auror Sjovall(finn), Nicole Bannon(ír)Nagy Rita Katalin: 8.
KickboxPointfighting 50 kg2Federica Trovalusci(olasz)Tyra Barada(szlovén)Maeline Nadine Lachaud(svájci), Török Szonja Hajnalka(magyar)Török Szonja Hajnalka: 3.
KickboxPointfighting 60 kg2Ceci Francesca(olasz)Busa Andrea(magyar)Funda Gulec(török), Kiara Mager(német)Busa Andrea: 2.
KickboxPointfighting 70 kg2Domenica Angelino(olasz)Tina Baloh(szlovén)Jodi Browne(ír), Kondár Anna(magyar)Kondár Anna: 3
TollasEgyéni2Carolina Marin(spanyol)Mia Blichfeldt(dán)Jenjira Stadelmann(svájci), Kirsty Gilmour(brit)Sándorházi Vivien: 16.


Oldal tetejére







Kedvencek:

FCBarcelona-Messi

Olimpia-Nyári

Foci-Világbajnokság

Tenisz-Össz-Grand-Slam

Kézilabda-Bajnokok-Ligája

Vizilabda-Világbajnokság

Úszás-Világkupa

Kajak-Kenu-Európa-Bajnokság

Jégkorong-Világbajnokság

Motorsport-Formula1