Üdvözlünk
Minden kedves Mária nevű látogató(i)nknak Boldog névnapot kívánunk

Figyelem az oldalakon kiválasztott gombokat megjegyzi a rendszer. A kiválasztott gombok törlése a következő 3 művelettel lehetséges:
"Sport és Barca" gomb megnyomása(bal felső sarok), Sikeres bejelentkezés, kijelentkezés

A táblázatok letöltéséhez kérlek jelentkezz be

Weboldal táblázatai módosítás szerint












Események:






Úszás-Világkupa


Aktuális, Nők->2022->3. forduló-USA



Az alábbi tablázat szűrése:

A táblázat oszlopai:


Hely Név Nemzetiség Németország Kanada USA Össz Arany
1Beata NelsonUSA57,358,358,1173,79
2Siobhan Bernadette HaugheyHonkong58,554,453165,97
3Beryl GastaldelloFranciaország52,153,251,3156,63
4Kylie MasseKanada53,151,647,6152,32
5Ruta MeilutyteLitvánia52,249,650,1151,96
6Louise HanssonSvédország47,346,953,6147,83
7Madison WilsonAusztrália47,54447,6139,10
8Ingrid WilmKanada46,844,245,3136,30
9Anastasia GorbenkoIzrael46,438,843,5128,70
10Hali FlickingerUSA47,244,736,7128,61
11Katie LedeckyUSA055,857,5113,33
12Katarzyna WasickLengyelország19,54644,2109,73
13Lilly KingUSA053,953,9107,82
14Summer McIntoshKanada054,849,9104,73
15Sydney PickremKanada051531041
16Bailey AndisonKanada26,128,435,289,70
17Kira ToussaintHollandia037,937,1750
18Meg HarrisAusztrália27,225,211,864,20
19Linnea MackUSA9,532,820,462,70
20Erika BrownUSA26,235,5061,70
21Margaret MacneilKanada058,5058,53
22Giovanna Tomanik DiamenteBrazília037,920,458,30
23Sara JunevikSvédország23,9032,1560
24Bella SimsUSA0054,154,11
25Kelsey Lauren WogKanada027,326,253,50
26Katie GrimesUSA0049,149,10
27Mary-Sophie HarveyKanada030,31848,30
28Annie LazorUSA03611,447,40
29Abbey WeitzeilUSA0047,247,20
29Valentine DumontBelgium36,7010,547,20
31Kelly PashUSA046,8046,81
32Abbie WoodNagy-Britannia45,90045,90
33Ilaria CusinatoOlaszország45,60045,61
34Maaike de WaardHollandia44,30044,30
35Tessa CiepluchaKanada021,422,543,90
36Marrit SteenbergenHollandia43,70043,70
37Andrea PodmanikovaSzlovákia0042420
38Holly BarrattAusztrália16,824,9041,70
39Ana Carolina VieiraBrazília031,59,841,30
40Ai SomaJapán014,626,340,90
41Katerine SavardKanada039,3039,30
42Erin GemmellUSA0037,937,90
43Natalie HindsUSA0037,237,20
44Claire WeinsteinUSA0036,236,20
45Tes SchoutenHollandia35,80035,81
46Katja FainSzlovénia35,70035,70
47Ella Christina JansenKanada035,6035,60
48Helena BachDánia34,90034,90
49Danielle HanusKanada034,3034,30
50Isabel GoseNémetország34,20034,21
51Kristyna HorskaCsehország12,521,2033,70
52Marie WattelFranciaország33,60033,60
53Charlotte BonnetFranciaország33,40033,40
54Lisa AngioliniOlaszország32,30032,30
55Brittany CastelluzzoAusztrália020,811,131,90
56Laura LahtinenFinnország31,30031,30
57Barbora SeemanovaCsehország31,10031,10
58Sophie HanssonSvédország30,50030,50
59Alex ShackellUSA0029,629,60
60Sophie AngusKanada09,519,929,40
61Leah SmithUSA0028,728,70
62Anna ElendtNémetország027,8027,80
62Jakabos ZsuzsannaMagyarország27,80027,80
64Lydia JacobyUSA025,3025,30
65Lotte HosperHollandia24,20024,20
66Gabi AlbieroUSA0024240
67Sara FranceschiOlaszország23,70023,70
68Kiley WilhelmUSA0023,623,60
68Maddy CoughAusztrália23,60023,60
70Laila M OravskyKanada023,2023,20
71Cecilia VibergSvédország0022,222,20
72Leah HayesUSA0022220
72Michelle ColemanSvédország2200220
74Roos VanotterdijkBelgium21,90021,90
75Simona KubovaCsehország21,30021,30
76Jilian CoxUSA0021,221,20
77Izzy IveyUSA0021210
78Charlotte CrushUSA0020,720,70
78Imani de JongHollandia20,70020,70
80Kamryn CanningsKanada020,6020,60
81Kim BuschHollandia19,70019,70
82Carmen Weiler SastreSpanyolország0019,419,40
83Silvia di PietroOlaszország18,60018,60
84Alexa ReynaFranciaország0018,418,40
85Nina MollinKanada018,2018,20
86Beatriz DizottiBrazília0170170
87Melanie HeniqueFranciaország16,80016,80
87Thea BlomsterbergDánia16,80016,80
89Sarah WellbrockNémetország16,60016,60
90Angelina KohlerNémetország13,50013,50
90Clara Rybak-AndersenDánia13,50013,50
90Florine GaspardBelgium13,50013,50
93Jhennifer ConceicaoBrazília0013,313,30
94Signe BroDánia12,80012,80
95Catie de LoofUSA12,70012,70
96En Yi Letitia SimSzingapúr0012,612,60
97Lana PudarBosznia-Hercegovina12,50012,50
98Ida HulkkoFinnország12,30012,30
99Adela PiskorskaLengyelország12,20012,20
99Mireia BelmonteSpanyolország12,20012,20
99Natasha FrostKanada012,2012,20
102Jojo RameyUSA0012120
103Dominika SztanderaLengyelország11,70011,70
103Pauline MahieuFranciaország11,70011,70
105Ching Hwee GanSzingapúr0011,611,60
105Mary-Ambre MoluhFranciaország11,60011,60
107Maria Paula HeitmannBrazília011,4011,40
108Alicja TchorzLengyelország0011,311,30
109Angela Martinez GuillenSpanyolország11,20011,20
109Ashley McMillanKanada011,2011,20
109Daryna ZevinaUkrajna11,20011,20
112Katie MarovinoKanada0110110
113Chloe IsletaFülöp-szigetek010,9010,90
114Eloise A AllenKanada010,8010,80
115Martina CarraroOlaszország10,60010,60
116Silje SlyngstadliNorvégia10,30010,30
117Emma O'CroininKanada010,2010,20
118Hanna RosvallSvédország10,10010,10
119Roxanna Ramirez VazquezKanada09,909,90
120Amina KajtazHorvátország9,8009,80
121Celina MarquezEl Salvador09,609,60
121Chloe ChengHonkong09,609,60
121Paulina PedaLengyelország9,6009,60
124Klara ThormalmSvédország9,3009,30
125Emelie FastSvédország9,2009,20
125Martina Rita CaramignoliOlaszország9,2009,20
127Molly SweeneyUSA009,19,10
127Sienna RobinsonNagy-Britannia9,1009,10
127Tessa VermeulenHollandia9,1009,10
130Jessica DreghiciKanada08,908,90
131Karen DurangoKolumbia008,88,80
132Alicia WilsonUSA008,68,60
132Brearna CrawfordÚj-Zéland008,68,60
134Kathryn IvanovKanada08,408,40
135Jordan GreberKanada08,308,30
135Madisen JacquesKanada08,308,30
137Gabriella DoueihyKanada07,907,90
1371761,71635,81673,35043,451


Oldal tetejére







Kedvencek:

FCBarcelona-Messi

Olimpia-Nyári

Foci-Világbajnokság

Tenisz-Össz-Grand-Slam

Kézilabda-Bajnokok-Ligája

Vizilabda-Világbajnokság

Úszás-Világkupa

Kajak-Kenu-Európa-Bajnokság

Jégkorong-Világbajnokság

Motorsport-Formula1