Üdvözlünk
Minden kedves Ambrus nevű látogató(i)nknak Boldog névnapot kívánunk

Figyelem az oldalakon kiválasztott gombokat megjegyzi a rendszer. A kiválasztott gombok törlése a következő 3 művelettel lehetséges:
"Sport és Barca" gomb megnyomása(bal felső sarok), Sikeres bejelentkezés, kijelentkezés

A táblázatok letöltéséhez kérlek jelentkezz be

Weboldal táblázatai módosítás szerint












Események:






Olimpia-Téli


Aktuális, Nők->2022->16. nap



Az alábbi tablázat szűrése:

A táblázat oszlopai:


Sportág Versenyszám Döntőnap Arany Ezüst Bronz Magyarok
BiatlonVegyes váltó5NorvégiaFranciaországOrosz csapat
Gyorskorcsolya3000 m5Irene Schouten(holland)Francesca Lollobrigida(olasz)Isabelle Weidemann(kanadai)
Rövidpályás gyorskorcsolya2000 m vegyes-váltó5KínaOlaszországMagyarországLiu Shaoang, Liu Shaolin Sándor, Jászapáti Petra, Kónya Zsófia: 3.
Sífutás15 km5Therese Johaug(norvég)Natalia Nepryaeva(orosz)Teresa Stadlober(osztrák)
SíugrásNormálsánc5Ursa Bogataj(szlovén)Katharina Althaus(német)Kriznar Nika(szlovén)
SíakrobatikaMogul6Jakara Anthony(ausztrál)Jaelin Kauf(USA)Anastasiia Smirnova(orosz)
SnowboardSlopestyle6Zoi Sadowski Synnott(új-zélandi)Julia Marino(USA)Tess Coady(ausztrál)
AlpesisíÓriás-műlesiklás7Sara Hector(svéd)Federica Brignone(olasz)Lara Gut-Behrami(svájci)Tóth Zita: nem ért célba
Biatlon15 km egyéni rajt7Denise Herrmann(német)Anais Chevalier-Bouchet(francia)Marte Olsbu Roeiseland(norvég)
Gyorskorcsolya1500 m7Ireen Wust(holland)Miho Takagi(japán)Antoinette de Jong(holland)
MűkorcsolyaCsapat7Orosz csapatUSAJapán
Rövidpályás Gyorskorcsolya500 m7Arianna Fontana(olasz)Suzanne Schulting(holland)Kim Boutin(kanada)Jászapáti Petra: 7., Kónya Zsófia: 21.
SíugrásVegyes csapat7SzlovéniaOrosz csapatKanada
CurlingVegyes8SvédországNorvégiaOlaszország
SíakrobatikaBig air8Ailing Eileen Gu(kinai)Tess Ledeux(francia)Mathilde Gremaud(svájci)
SífutásEgyéni sprint8Jonna Sundling(svéd)Maja Dahlqvist(svéd)Jessie Diggins(USA)
SnowboardSzlalom8Ester Ledecka(cseh)Daniela Ulbing(osztrák)Gloria Kotnik(szlovén)
SzánkóEgyéni8Natalie Geisenberger(német)Anna Berreiter(német)Tatyana Ivanova(orosz)
AlpesisíMűlesiklás9Petra Vlhova(szlovák)Katharina Liensberger(osztrák)Wendy Holdener(svájci)Tóth Zita: 40.
Északi összetettEgyéni normálsánc9Vinzenz Geiger(német)Joergen Graabak(norvég)Lukas Greiderer(osztrák)
SnowboardKrossz9Lindsey Jacobellis(USA)Chloe Trespeuch(francia)Meryeta Odine(kanadai)
Gyorskorcsolya5000 m10Irene Schouten(holland)Isabelle Weidemann(kanadai)Martina Sablikova(cseh)
SíakrobatikaVegyes ugrás10USAKínaKanada
Sífutás10 km10Therese Johaug(norvég)Kerttu Niskanen(finn)Krista Parmakoski(finn)Pónya Sára: 97.
SnowboardFélcső10Chloe Kim(USA)Queralt Castellet(spanyol)Sena Tomita(japán)Kozuback Kamilla: 19.
SzánkóVegyes10NémetországAusztriaLettország
AlpesisíSzuperóriás-műlesiklás11Lara Gut-Behrami(svájci)Mirjam Puchner(osztrák)Michelle Gisin(svájci)
Biatlon7,5 km sprint11Marte Olsbu Roeiseland(norvég)Elvire Oeberg(svéd)Dorothea Wierer(olasz)
Rövidpályás Gyorskorcsolya1000 m11Suzanne Schulting(holland)Minjeong Choi(dél-koreai)Hanne Desmet(belga)Jászapáti Petra: 8., Kónya Zsófia: 29.
Sífutás4 x 5 km váltó12Orosz csapatNémetországSvédország
SkeletonEgyéni12Hannah Neise(német)Jaclyn Narracott(ausztrál)Kimberly Bos(holland)
SnowboardVegyes krossz12USAOlaszországKanada
Biatlon10 km üldöző13Marte Olsbu Roeiseland(norvég)Elvire Oeberg(svéd)Tiril Eckhoff(norvég)
Gyorskorcsolya500 m13Erin Jackson(USA)Miho Takagi(japán)Angelina Golikova(orosz)
Rövidpályás Gyorskorcsolya3000 m váltó13HollandiaDél-KoreaKína
BobEgyéni14Kaillie Humphries(USA)Elena Meyers Taylor(USA)Christine de Bruin(kanadai)
MűkorcsolyaJégtánc14FranciaországOrosz csapatUSA
SíakrobatikaUgrás14Mengtao Xu(kinai)Hanna Huskova(fehérorosz)Megan Nick(USA)
AlpesisíLesiklás15Corinne Suter(svájci)Sofia Goggia(olasz)Nadia Delago(olasz)
Északi összetettEgyéni nagysánc15Joergen Graabak(norvég)Jens Luraas Oftebro(norvég)Akito Watabe(japán)
GyorskorcsolyaCsapat15KanadaJapánHollandia
SíakrobatikaSlopestyle15Mathilde Gremaud(svájci)Ailing Eileen Gu(kinai)Kelly Sildaru(észt)
SnowboardBig air15Anna Gasser(osztrák)Zoi Sadowski Synnott(új-zélandi)Kokomo Murase(japán)Kozuback Kamilla: 17.
Biatlon4 x 6 km váltó16SvédországOrosz csapatNémetország
Rövidpályás Gyorskorcsolya1500 m16Minjeong Choi(dél-koreai)Arianna Fontana(olasz)Suzanne Schulting(holland)Jászapáti Petra: 22., Kónya Zsófia: kizárták
SífutásCsapat sprint16NémetországSvédországOrosz csapat
AlpesisíÖsszetett17Michelle Gisin(svájci)Wendy Holdener(svájci)Federica Brignone(olasz)
Északi összetettCsapat nagysánc17NorvégiaNémetországJapán
Gyorskorcsolya1000 m17Miho Takagi(japán)Jutta Leerdam(holland)Brittany Bowe(USA)
JégkorongTorna17KanadaUSAFinnország
MűkorcsolyaEgyéni17Anna Shcherbakova(orosz)Alexandra Trusova(orosz)Kaori Sakamoto(japán)
SíakrobatikaKrossz17Sandra Naeslund(svéd)Marielle Thompson(kanadai)Daniela Maier(német)
Biatlon12,5 km tömegrajt18Justin Braisaz-Bouchet(francia)Tiril Eckhoff(norvég)Marte Osblu Roeiseland(norvég)
SíakrobatikaFélcső18Ailing Eileen Gu(kinai)Cassie Sharpe(kanadai)Rachael Karker(kanadai)
BobPáros19Laura Nolte(német)Mariama Jamanka(német)Elana Meyers Taylor(USA)
GyorskorcsolyaTömegrajtos19Irene Schouten(holland)Ivanie Blondin(kanadai)Francesca Lollobrigida(olasz)
MűkorcsolyaPáros19KínaOrosz csapatOrosz csapatScsetyinyina Julija, Magyar Márk: nem indult
AlpesisíVegyes csapat19AusztriaNémetországNorvégia
CurlingTorna20Nagy-BritanniaJapánSvédország
Sífutás30 km20Therese Johaug(norvég)Jessie Diggins(USA)Kerttu Niskanen(finn)


Oldal tetejére







Kedvencek:

FCBarcelona-Messi

Olimpia-Nyári

Foci-Világbajnokság

Tenisz-Össz-Grand-Slam

Kézilabda-Bajnokok-Ligája

Vizilabda-Világbajnokság

Úszás-Világkupa

Kajak-Kenu-Európa-Bajnokság

Jégkorong-Világbajnokság

Motorsport-Formula1