Üdvözlünk
Minden kedves Mária nevű látogató(i)nknak Boldog névnapot kívánunk

Figyelem az oldalakon kiválasztott gombokat megjegyzi a rendszer. A kiválasztott gombok törlése a következő 3 művelettel lehetséges:
"Sport és Barca" gomb megnyomása(bal felső sarok), Sikeres bejelentkezés, kijelentkezés

A táblázatok letöltéséhez kérlek jelentkezz be

Weboldal táblázatai módosítás szerint












Események:






Olimpia-Nyári-Paralimpia


Aktuális, Nők->2020->11. nap



Az alábbi tablázat szűrése:

A táblázat oszlopai:


Sportág Versenyszám Döntőnap Arany Ezüst Bronz Magyarok
Úszás400 m gyors S925Lakeisha Patterson(asuztrál)Konkoly Zsófia(magyar)Toni Shaw(brit)Konkoly Zsófia: 2., Payer Kata: 14.
Úszás100 m hát S225Pin Xiu Yip(szingapúri)Miyuki Yamada(japán)Fabiola Ramirez(mexikói)Ádámi Zsanett: 7.
VívásKard A25Jing Bian(kinai)Nino Tibilashvili(grúz)Yevheniia Breus(ukrán)Hajmási Éva Andrea: 4., Veres Amarilla: 9.
VívásKard B25Shumei Tan(kinai)Olena Fedota(ukrán)Rong Xiao(kinai)Mező Boglárka: 8.
Úszás100 m mell SB926Chantalle Zijderveld(holland)Lisa Kruger(holland)Keira Stephens(ausztrál)Pap Bianka: 7.
Úszás200 m vegyes SM626Maisie Summers-Newton(brit)Yelyzaveta Mereshko(ukrán)Verena Schott(német)Száraz Evelin: 10., Illés Fanni: 12.
VívásPárbajtőr A26Veres Amarilla(magyar)Jing Rong(kinai)Jing Bian(kinai)Veres Amarilla: 1., Krajnyák Zsuzsanna: 8.
VívásPárbajtőr B26Shumei Tan(kinai)Viktoria Boykova(orosz)Saysunee Jana(thaiföldi)Dani Gyöngyi: 12.
VívásPárbajtőr-csapat27KínaUkrajnaOrosz csapatDani Gyöngyi, Krajnyák Zsuzsanna, Veres Amarilla: 5.
Atlétika100 m T3828Sophie Hahn(brit)Darian Faisury Jimenez Sanchez(kolumbiai)Lindy Ave(német)Ekler Luca: 4.
Úszás100 m gyors S1028Aurelie Rivard(kanadai)Chantalle Zijderveld(holland)Lisa Kruger(holland)Pap Bianka: 4.
Úszás100 m mell SB628Maisie Summers-Newton(brit)Daomin Liu(kinai)Sophia Herzog(USA)Száraz Evelin: 6.
VívásTőr A28Haiyan Gu(kinai)Nataliia Morkvych(ukrán)Jing Rong(kinai)Hajmási Éva Andrea: 4., Krajnyák Zsuzsanna: 7.
VívásTőr B28Maria Vio Beatrice(olasz)Jingjing Zhou(kinai)Ludmila Vasileva(orosz)Mező Boglárka: 6.
AsztaliteniszEgyéni 8-as osztály29Jingdian Mao(kinai)Wenjuan Huang(kinai)Aida Dahlen(norvég), Thu Kamkasomphou(francia)Arlóy Zsófia: 5.
TriátlonEgyéni PTS529Lauren Steadman(brit)Grace Norman(USA)Claire Cashmore(brit)Lévay Petra: 9.
Úszás100 m mell SB429Illés Fanni(magyar)Giulia Ghiretti(olasz)Cuan Yao(kinai)Illés Fanni: 1.
VívásTőr-csapat29KínaOlaszországMagyarországDani Gyöngyi, Hajmási Éva Andrea, Krajnyák Zsuzsanna, Mező Boglárka: 3.
AsztaliteniszEgyéni 9-as osztály30Li Na Lei(asuztrál)Guiyan Xiong(kinai)Karolina Pek(lengyel), Szvitacs Alexa(magyar)Szvitacs Alexa: 3.
Úszás100 m hát S930Hannah Aspden(USA)Nuria Marques Soto(spanyol)Sophie Pascoe(új-zélandi)Konkoly Zsófia: 6.
Atlétika400 m T2031Breanna Clark(USA)Yuliia Shuliar(ukrán)Jardenia Felix Barbosa(brazil)Biacsi Ilona: 10., Biacsi Bernadett: 12.
AtlétikaTávolugrás T3831Ekler Luca(magyar)Margarita Goncharova(orosz)Olivia Breen(brit)Ekler Luca: 1.
SportlövészetLégpisztoly 10 m SH131Sareh Javanmardi(iráni)Aysegul Pehlivanlar(török)Dávid Krisztina(magyar)Dávid Krisztina: 3.
Úszás100 m gyors S931Sophie Pascoe(új-zélandi)Sarai Gascon(spanyol)Mariana Ribeiro(brazil)Konkoly Zsófia: 9.
Úszás200 m vegyes SM91Sophie Pascoe(új-zélandi)Konkoly Zsófia(magyar)Nuria Marques Soto(spanyol)Konkoly Zsófia: 2., Payer Kata: 17.
Úszás400 m gyors S101Aurelie Rivard(kanadai)Pap Bianka(magyar)Oliwia Jablonska(lengyel)Pap Bianka: 2.
SportlövészetVegyes-pisztoly 25 m SH12Xing Huang(kinai)Szymon Sowinski(lengyel)Oleksii Denysiuk(ukrán)Dávid Krisztina: 15., Gurisatti Gyula: 27.
Úszás400 m gyors S62Yuyan Jiang(kinai)Yelyzaveta Mereshko(ukrán)Nora Meister(svájci)Száraz Evelin: 10., Illés Fanni: 11.
Úszás100 m hát S102Pap Bianka(magyar)Aurelie Rivard(kanadai)Lisa Kruger(holland)Pap Bianka: 1.
Úszás100 m pillangó S92Konkoly Zsófia(magyar)Elizabeth Smith(USA)Sarai Gascon(spanyol)Konkoly Zsófia: 1.
Úszás50 m hát S22Pin Xiu Yip(szingapúri)Miyuki Yamada(japán)Yazhu Feng(kinai)Ádámi Zsanett: 7.
AsztaliteniszPáros 9-10-es osztály3LengyelországAusztráliaBrazília, KínaArlóy Zsófia, Szvitacs Alexa: 6.
Atlétika1500 m T203Barbara Bieganowska-Zajac(lengyel)Liudmyla Danylina(ukrán)Hannah Taunton(brit)Biacsi Ilona: 5., Biacsi Bernadett: 8.
Úszás100 m hát S63Elizabeth Marks(USA)Yuyan Jiang(kinai)Verena Schott(német)Illés Fanni: 13., Száraz Evelin: 14.
Úszás200 m vegyes SM103Chantalle Zijderveld(holland)Pap Bianka(magyar)Lisa Kruger(holland)Pap Bianka: 2.
Atlétika400 m T384Lindy Ave(német)Margarita Goncharova(orosz)Dairan Faisury Jimenez(kolumbiai)Ekler Luca: 5.
Kajak-kenu200 m KL14Edina Mueller(német)Maryna Mazhula(ukrán)Katherinne Wollermann(chilei)Pulai Erika: 11.
Kajak-kenu200 m KL24Charlotte Henshaw(brit)Emma Wiggs(brit)Varga Katalin(magyar)Varga Katalin: 3.
SportlövészetVegyes-pisztoly 50 m SH14Manish Narwal(indiai)Singhraj(indiai)Sergey Malyshev(orosz)Dávid Krisztina: 12., Gurisatti Gyula: 24.


Oldal tetejére







Kedvencek:

FCBarcelona-Messi

Olimpia-Nyári

Foci-Világbajnokság

Tenisz-Össz-Grand-Slam

Kézilabda-Bajnokok-Ligája

Vizilabda-Világbajnokság

Úszás-Világkupa

Kajak-Kenu-Európa-Bajnokság

Jégkorong-Világbajnokság

Motorsport-Formula1