Üdvözlünk
Minden kedves Mária nevű látogató(i)nknak Boldog névnapot kívánunk

Figyelem az oldalakon kiválasztott gombokat megjegyzi a rendszer. A kiválasztott gombok törlése a következő 3 művelettel lehetséges:
"Sport és Barca" gomb megnyomása(bal felső sarok), Sikeres bejelentkezés, kijelentkezés

A táblázatok letöltéséhez kérlek jelentkezz be

Weboldal táblázatai módosítás szerint












Események:






Olimpia-Nyári


Aktuális, Nők->2020->16. nap



Az alábbi tablázat szűrése:

A táblázat oszlopai:


Sportág Versenyszám Döntőnap Arany Ezüst Bronz Magyarok
Cselgáncs48 kg24Distria Krasniqi(koszovói)Funa Tonaki(japán)Daria Bilodid(ukrán), Urantsetseg Munkhbat(mongol)Csernoviczki Éva: 9.
ÍjászatVegyes csapat24Dél-KoreaHollandiaMexikó
SportlövészetLégpuska24Qian Yang(kinai)Anastasiia Galashina(orosz)Nina Christen(svájci)Mészáros Eszter: 20.
Súlyemelés49 kg24Zhihui Hou(kinai)Chanu Saikhom Mirabai(indiai)Windy Cantika Aisah(indonéz)
Taekwondo49 kg24Panipak Wongpattanakit(thaiföldi)Adriana Cerezo Iglesias(spanyol)Abishag Semberg(izraeli), Tijana Bogdanovic(szerb)
VivásPárbajtőr egyéni24Yiwen Sun(kinai)Ana Maria Popescu(román)Katrina Lehis(észt)
Cselgáncs52 kg25Uta Abe(japán)Amandine Buchard(francia)Chelsie Giles(brit), Odette Giuffrida(olasz)Pupp Réka: 5.
ÍjászatCsapat25Dél-KoreaOrosz csapatNémetország
KerékpárEgyéni mezőny25Anna Kiesenhofer(osztrák)Annemiek van Vleuten(holland)Elisa Longo Borghini(olasz)
Műugrás3 m szinkron25KínaKanadaNémetország
SportlövészetLégpisztoly25Vitalina Batsarashkina(orosz)Antoaneta Kostadinova(bolgár)Ranxin Jiang(kinai)Major Veronika: 34.
Taekwondo57 kg25Anastasija Zolotic(USA)Tatiana Minina(orosz)Chia-Ling Lo(tajvani), Hatice Kubra Ilgun(török)
Úszás400 m vegyes25Yui Ohashi(japán)Emma Weyant(USA)Hali Flickinger(USA)Hosszú katinka: 5., Mihályvári-Farkas Vikrtória: 6.
Úszás4 x 100 m gyors25AusztráliaKanadaUSA
VivásTőr egyéni25Lee Kiefer(USA)Inna Deriglazova(orosz)Larisa Korobeynikova(orosz)Kreiss Fanni: 15., Kondricz Kata: 29., Pásztor Flóra: 32.
AsztaliteniszVegyes páros26JapánKínaTajvanSzudi Ádám, Pergel Szandra: 9.
Cselgáncs57 kg26Nora Gjakova(koszovói)Sarah Leonie Cysique(francia)Jessica Klimkait(kanadai), Tsukasa Yoshida(japán)Karakas Hedvig: 17.
GördeszkaUtcai26Momiji Nishiya(japán)Rayssa Leal(brazil)Funa Nakayama(japán)
SportlövészetSkeet26Amber English(USA)Diana Bacosi(olasz)Meng Wei(kinai)
Súlyemelés55 kg26Hidilyn Diaz(fülöp-szigeteki)Qiuyun Liao(kinai)Zulfiya Chinshanlo(kazah)
Taekwondo67 kg26Matea Jelic(horvát)Lauren Williams(brit)Hedaya Malak(egyiptomi), Ruth Gbagbi(elefántcsontparti)
Úszás400 m gyors26Ariarne Titmus(ausztrál)Kathleen Ledecky(USA)Bingjie Li(kinai)Késely Ajna: 10.
Úszás100 m pillangó26Margaret Macneil(kanadai)Yufei Zhang(kinai)Emma McKeon(ausztrál)Sebestyén Dalma: 27.
VivásKard egyéni26Sofia Pozdniakova(orosz)Sofya Velikaya(orosz)Manon Brunet(francia)Márton Anna: 4., Pusztai Liza: 9., Katona Renáta: 32.
Cselgáncs63 kg 27Clarisse Agbegnenou(kanadai)Tina Trstenjak(szlovén)Catherine Beauchemin-Pinard(kanadai), Maria Centracchio(olasz)Őzbas Szofi: 9.
Kajak-kenuK-1 szlalom27Ricarda Funk(német)Maialen Chourraut(spanyol)Jessica Fox(ausztrál)
KerékpárHegyi27Jolanda Neff(svájci)Sina Frei(svájci)Linda Indergand(svájci)Vas Kata Blanka: 4.
LovaglásLovastusa csapat27NémetországUSANagy-Britannia
Műugrás10 m szinkron27KínaUSAMexikó
SportlövészetVegyes-csapat pisztoly27KínaOrosz csapatUkrajna
SportlövészetVegyes-csapat puska27KínaUSAOrosz csapatMészáros Eszter, Péni István: 7.
Súlyemelés59 kg27Hsing-Chun Kuo(tajvani)Polina Guryeva(türkmenisztáni)Mikiko Andoh(japán)
Súlyemelés64 kg27Maude G Charron(kanadai)Giorgia Bordignon(olasz)Wen-Huei Chen(tajvani)
SzörfTorna27Carissa Moore(USA)Bianca Buitendag(dél-afrikai)Amuro Tsuzuki(japán)
Taekwondo+67 kg27Milica Mandic(szerb)Dabin Lee(dél-koreai)Althea Laurin(francia), Bianca Walkden(brit)
Torna Csapat összetett27Orosz csapatUSANagy-Britannia
TriatlonEgyéni27Flora Duffy(bermudai)Georgia Taylor-Brown(brit)Katie Zaferes(USA)Bragmayer Zsanett: 12., Kovács Zsófia: nem ért célba
Úszás100 m hát27Kaylee McKeown(ausztrál)Kylie Masse(kanadai)Regan Smith(USA)Burián Katalin: 18.
Úszás100 m mell27Lydia Jacoby(USA)Tatjana Schoenmaker(dél-afrikai)Lilly King(USA)
VivásParbajtőr csapat27ÉsztországDél-KoreaOlaszország
Cselgáncs70 kg28Chizuru Arai(japán)Michaela Polleres(osztrák)Madina Taimazova(orosz), Sanne van Dijke(holland)
Evezés Páros skull28RomániaÚj-zélandHollandia
Evezés Négyes skull28KínaLengyelországAusztrália
Evezés Négyes28AusztráliaHollandiaÍrország
KerékpárEgyéni idő28Annemiek van Vleuten(holland)Marlen Reusser(svájci)Anna van der Breggen(holland)
Kosárlabda3X3 torna28USAOrosz csapatKína
LovaglásLovastusa egyéni28Jessica von Bredow-Werndl(német)Isabell Werth(német)Charlotte Dujardin(brit)
Úszás200 m gyors28Ariarne Titmus(ausztrál)Siobhan Bernadette Haughey(hongkongi)Penny Oleksiak(kanadai)
Úszás1500 m gyors28Kathleen Ledecky(USA)Erica Sullivan(USA)Sarah Kohler(német)Késely Ajna: 9., Mihályvári-Farkas Vikrtória: 12.
Úszás200 m vegyes28Yui Ohashi(japán)Alex Walsh(USA)Kate Douglass(USA)Hosszú katinka: 7., Sebestyén Dalma: 17.
AsztaliteniszEgyéni29Meng Chen(kinai)Yingsha Sun(kinai)Mima Ito(japán)Póta Georgina: 33., Madarász Dóra: 49.
Cselgáncs78 kg29Shori Hamada(japán)Madeleine Malonga(francia)Anna-Maria Wagner(német), Mayra Aguiar(brazil)
Evezés Páros29Új-ZélandOrosz csapatKanada
Evezés Könnyűsúlyú páros skull29OlaszországFranciaországHollandia
Kajak-kenuC-1 szlalom29Jessica Fox(ausztrál)Mallory Franklin(brit)Andrea Herzog(német)
SportlövészetTrap29Zuzana Rehak Stefecekova(szlovák)Kayle Browning(USA)Alessandra Perilli(san marinoi)
Torna Egyéni összetett29Sunisa Lee(USA)Rebeca Andrade(brazil)Angelina Melnikova(orosz)Kovács Zsófia: 14.
Úszás200 m pillangó29Yufei Zhang(kinai)Regan Smith(USA)Hali Flickinger(USA)Kapás Boglárka: 4., Hosszú katinka: visszalépett
Úszás4 x 200 m gyors29KínaUSAAusztráliaJakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Veres Laura: 7.
VivásTőr csapat29Orosz csapatFranciaországOlaszországKondricz Kata, Kreiss Fanni, Pásztor Flóra: 7.
Cselgáncs+78 kg30Akira Sone(japán)Idalys Ortiz(kubai)Iryna Kindzerska(azeri), Romane Dicko(francia)
Evezés Egyéni skull30Emma Twigg(új-zélandi)Hanna Prakatsen(orosz)Magdalena Lobnig(osztrák)
Evezés Nyolcas30KanadaÚj-zélandKína
ÍjászatEgyéni30San An(dél-koreai)Elena Osipova(orosz)Lucilla Boari(olasz)
KerékpárBMX verseny30Bethany Shriever(brit)Mariana Pajon(kolumbiai)Merel Smulders(holland)
SportlövészetSportpisztoly30Vitalina Batsarashkina(orosz)Minjung Kim(dél-koreai)Jiaruixuan Xiao(kinai)Major Veronika: 35.
TollaslabdaVegyes páros30KínaKínaJapán
Torna Trambulin30Xueying Zhu(kinai)Lingling Liu(kinai)Bryony Page(brit)
Úszás100 m gyors30Emma McKeon(ausztrál)Siobhan Bernadette Haughey(hongkongi)Cate Campbell(osztrák)
Úszás200 m mell30Tatjana Schoenmaker(dél-afrikai)Lilly King(USA)Annie Lazor(USA)Békési Eszter: 25.
Atlétika100 m31Elaine Thompson-Herah(jamaikai)Shelly-Ann Fraser-Pryce(jamaikai)Shericka Jackson(jamaikai)
Atlétika4 x 400 m vegyes-váltó31LengyelországDominikai KöztársaságUSA
CselgáncsVegyes csapat31FranciaországJapánIzrael, Németország
RögbiTorna31Új-ZélandFranciaországFiji
SportlövészetSportpuska összetett31Nina Christen(kinai)Yulia Zykova(orosz)Yulia Karimova(orosz)Mészáros Eszter: 26.
SportlövészetVegyes-csapat trap31SpanyolországSan MarinoUSA
TeniszEgyéni31Belinda Bencic(svájci)Marketa Vondrousova(cseh)Elina Svitolina(ukrán)
TriatlonVegyes csapat31Nagy-BritanniaUSAFranciaországBicsák Bence, Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia, Tóth Tamás: 11.
Úszás800 m gyors31Kathleen Ledecky(USA)Ariarne Titmus(ausztrál)Simona Quadarella(olasz)Késely Ajna: 13.
Úszás200 m hát31Kaylee McKeown(ausztrál)Kylie Masse(kanadai)Emily Seebohm(ausztrál)Burián Katalin: 10., Hosszú katinka: 20.
Úszás4 x 100 m vegyes-vegyes31Nagy-BritanniaKínaAusztráliaGyurinovics Fanni, Halmai Petra, Kovács Benedek, Márton Richárd: 15.
VitorlázásRSX31Yungxiu Lu(kinai)Charline Picon(francia)Emma Wilson(brit)Cholnoky Sára: 25.
VivásKard csapat31Orosz csapatFranciaországDél-KoreaKatona Renáta, Márton Anna, Pusztai Liza: 8.
AtlétikaHármasugrás1Yulimar Rojas(venezuelai)Patricia Mamona(portugál)Ana Peleteiro(spanyol)
AtlétikaSúlylökés1Lijiao Gong(kinai)Raven Saunders(USA)Valerie Adams(új-zélandi)Márton Anita: 21.
KerékpárBMX szabad1Charlotte Worthington(brit)Hannah Roberts(USA)Nikita Ducarroz(svájci)
Műugrás3 m egyéni1Tingmao Shi(kinai)Han Wang(kinai)Krysta Palmer(USA)
Súlyemelés76 kg1Neisi Patricia Dajomes Barrera(ecuadori)Katherine Elizabeth Nye(USA)Aremi Fuentes Zavala(mexikói)
TeniszPáros1CsehországSvájcBrazília
TeniszVegyes páros1Orosz csapatOrosz csapatAusztrália
TollaslabdaEgyéni1Yu Fei Chen(kinai)Tzu-Ying Tai(tajvani)Sindhu Pusarla(indiai)Sárosi Laura: 29.
Torna Felemás korlát1Nina Derwael(belga)Anastasiia Iliankova(orosz)Sunisa Lee(USA)Kovács Zsófia: 14.
Torna Ugrás1Rebeca Andrade(brazil)Mykayla Skinner(USA)Seojeong Yeo(dél-koreai)Kovács Zsófia: helyezetlen
Úszás50 m gyors1Emma McKeon(ausztrál)Sarah Sjoestroem(svéd)Pernille Blume(dán)
Úszás4 x 100 m vegyes1AusztráliaUSAKanada
Vitorlázássugaras lézer1Anne-Marie Rindom(dán)Josefin Olsson(svéd)Marit Bouwnmeester(holland)Érdi Mária: 13.
Atlétika5 000 m2Sifan Hassan(holland)Hellen Obiri(kenyai)Gudaf Tsegay(etiop)
Atlétika100 m gát2Jasmine Camacho-Quinn(puerto ricoi)Kendra Harrison(USA)Megan Tapper(jamaikai)Kozák Luca: 24.
AtlétikaDiszkoszvetés2Valarie Allman(USA)Kristin Pudenz(német)Yaime Perez(kubai)
Birkózás76 kg szabad2Aline Rotter Focken(német)Adeline Maria Gray(USA)Qian Zhou(kinai), Yasemin Adar(török)
KerékpárCsapat sprint2KínaNémetországOrosz csapat
LovaglásDijlovaglás csapat2Nagy-BritanniaAusztráliaFranciaország
LovaglásDijlovaglás egyéni2Julia Krajewski(német)Tom McEwen(brit)Andrew Hoy(ausztrál)
Súlyemelés87 kg2Zhouyu Wang(kinai)Tamara Yajaira Salazar Arce(ecuadori)Crismery Santana Peguero(dominikai)
Súlyemelés+87 kg2Wenwen Li(kinai)Emily Jade Campbell(brit)Sarah Elizabeth Robles(USA)
TollaslabdaPáros2IndonéziaKínaDél-Korea
Torna Talaj2Jade Carey(USA)Vanessa Ferrari(olasz)Mai Murakami(japán), Angelina Melnikova(orosz)Kovács Zsófia: 48.
Vitorlázás49 FX2BrazíliaNémetországHollandia
Atlétika200 m3Elaine Thompson-Herah(jamaikai)Christine Mboma(namibiai)Gabrielle Thomas(USA)
Atlétika800 m3Athing Mu(USA)Keely Hodgkinson(brit)Raevyn Rogers(USA)Bartha-Kéri Bianka: 33.
AtlétikaTávolugrás3Malaika Mihambo(német)Brittney Reese(USA)Ese Brume(nigériai)Nguyen Anasztázia: 16.
AtlétikaKalapácsvetés3Anita Wlodarczyk(lengyel)Zheng Wang(kinai)Malwina Kopron(lengyel)Gyurátz Réka: 26.
Birkózás68 kg szabad3Tamyra Mariama Mensah Stock(USA)Blessing Oborududu(nigériai)Alla Cherkasova(ukrán), Meerin Zhumanazarova(kirgíz)
Kajak-kenuK-1 200 m3Lisa Carrington(új-zélandi)Teresa Portela(spanyol)Emma Aastrand Jorgensen(dán)Lucz Dóra: 6., Kárász Anna: 16.
Kajak-kenuK-2 500 m3Új-ZélandLengyelországMagyarországBodonyi Dóra, Kozák Danuta: 3., Csipes Tamara, Medveczky Erika: 4.
KerékpárCsapat üldöző3NémetországNagy-BritanniaUSA
Ökölvívás57 kg3Sena Irie(japán)Nesthy Petecio(fülöp-szigeteki)Irma Testa(olasz), Karriss Artingstall(brit)
Torna Gerenda3Chenchen Guan(kinai)Xijing Tang(kinai)Simone Biles(USA)Kovács Zsófia: 29.
VitorlázásNacra173OlaszországNagy-BritanniaNémetország
Atlétika400 m gát4Sydney McLaughlin(USA)Dalilah Muhammad(USA)Femke Bol(holland)
Atlétika3 000 m akadály4Peruth Chemutai(ugandai)Courtney Frerichs(USA)Hyvin Kiyeng(kenyai)Tóth Lili Anna: 18., Kácser Zita: 41., Gyürkés Viktória: visszalépett
Birkózás62 kg szabad4Kawai Yukako(japán)Aisuluu Tynybekova(kirgíz)Iryna Koliadenko(ukrán), Taybe Mustafa Yusein(Bolgár)Sastin Marianna: 13.
GördeszkaPark4Sakura Yosozumi(japán)Kokona Hiraki(japán)Sky Brown(brit)
LovaglásDijugratás egyéni4Ben Maher(brit)Peder Fredricson(svéd)Maikel van der Vleuten(holland)
SzinkronúszásPáros4Orosz csapatKínaUkrajna
Úszás10 km nyiltvizi4Ana Marcela Cunha(brazil)Sharon van Rouwendaal(holland)Kareena Lee(ausztrál)Olasz Anna: 4.
Vitorlázás4704Nagy-BritanniaLengyelországFranciaország
AsztaliteniszCsapat5KínaJapánHongkongMadarász Dóra, Pergel szandra, Póta Georgina: 9.
AtlétikaRúdugrás5Katie Nageotte(USA)Anzhelika Sidorova(orosz)Holly Bradshaw(brit)
AtlétikaHétpróba5Nafissatou Thiam(belga)Anouk Vetter(holland)Emma Oosterwegel(holland)Krizsán Xénia: 13.
Birkózás57 kg szabad5Risako Kawai(japán)Iryna Kurachkina(bolgár)Evelina Georgieva Nikolova(bolgár), Helen Louise Maroulis(USA)
Kajak-kenuC-1 200 m5Nevin Harrison(USA)Laurence Vincent-Lapointe(kanadai)Liudmyla Luzan(ukrán)Balla Virág: 9., Takács Kincső: 14.
Kajak-kenuK-1 500 m5Lisa Carrington(új-zélandi)Csipes Tamara(magyar)Emma Aastrand Jorgensen(dán)Csipes Tamara: 2., Kozák Danuta: 4.
Karate55 Kg5Ivet Goranova(bolgár)Anzhelika Terliuga(ukrán)Bettina Plank(osztrák), Tzuyun Wen(tajvani)
KarateKata5Sandra Sanchez Jaime(spanyol)Kiyou Shimizu(japán)Mo Sheung Grace Lau(hongkongi), Viviana Bottaro(olasz)
KerékpárKeirin5Shanne Braspennincx(holland)Ellesse Andrews(új-zélandi)Lauriane Genest(kanadai)
Műugrás10 m egyéni5Hongchan Quan(kinai)Yuxi Chen(kinai)Melissa Wu(ausztrál)
Atlétika400 m6Shaunae Miller-Uibo(bahamai)Marileidy Paulino(dominikai)Allyson Felix(USA)
Atlétika1 500 m6Faith Kipyegon(kenyai)Laura Muir(brit)Sifan Hassan(holland)
Atlétika4 x 100 m váltó6JamaikaUSANagy-Britannia
Atlétika20 km gyaloglás6Antonella Palmisano(olasz)Sandra Lorena Arenas(kolumbiai)Hong Liu(kinai)Kovács Barbara: 46., Madarász Viktória: nem ért célba
AtlétikaGerelyhajítás6Shiying Liu(kinai)Maria Andrejczyk(lengyel)Kelsey-Lee Barber(ausztrál)Szilágyi Réka: 25.
Birkózás53 kg szabad6Mayu Mukaida(japán)Qianyu Pang(kinai)Bolortuya Bat Ochir(mongol), Vanesa Kaladzinskaya(fehérorosz)
GyeplabdaTorna6HollandiaArgentínaNagy-Britannia
FalmászásÖsszetett6Janja Garnbret(szlovén)Miho Nonaka(japán)Akiyo Noguchi(japán)
Karate61 Kg6Jovana Prekovic(szerb)Xiaoyan Yin(kinai)Giana Lotfy(egyiptomi), Merve Coban(török)
KerékpárMadison6Nagy-BritanniaDániaOrosz csapat
LabdarugásTorna6KanadaSvédországUSA
ÖttusaTorna6Kate French(brit)Laura Asadauskaite(litván)Kovács Sarolta(magyar)Kovács Sarolta: 3., Gulyás Michelle: 12.
RöplabdaStrand6USAAusztráliaSvájc
Atlétika10 000 m7Sifan Hassan(holland)Kalkidan Gezahegne(bahreini)Letesenbet Gidey(etiópiai)
AtlétikaMaraton7Peres Jepchirchir(kenyai)Brigid Kosgei(kenyai)Molly Seidel(USA)
Atlétika4 x 400 m váltó7USALengyelországJamaika
AtlétikaMagasugrás7Mariya Lasitskene(orosz)Nicola McDermott(ausztrál)Yaroslava Mahuchikh(ukrán)
Birkózás50 kg szabad7Yui Susaki(japán)Yanan Sun(kinai)Mariya Stadnik(azeri), Sarah Ann Hildebrandt(USA)
GolfTorna7Nelly Korda(USA)Mone Inami(japán)Lydia Ko(új-zélandi)
Kajak-kenuC-2 500 m7KínaUkrajnaKanadaBalla Virág, Takács Kincső: 5.
Kajak-kenuK-4 500 m7MagyarországFehéroroszországLengyelországBodonyi Dóra, Csipes Tamara, Kárász Anna, Kozák Danuta: 1.
Karate+61 Kg7Feryal Abdelaziz(egyiptomi)Iryna Zaretska(azeri)Li Gong(kinai), Sofya Berultseva(kazah)
LovaglásDijugratás csapat7SvédországUSABelgium
Ökölvívás51 kg7Stoyka Zhelyazkova Krasteva(bolgár)Buse naz Cakiroglu(török)Hsiao-Wen Huang(tajvani), Tsukimi Namiki(japán)
Ökölvívás69 kg7Busenaz Surmeneli(török)Hong Gu(kinai)Lovlina Borgohain(indiai), Oshae Jones(USA)
SzinkronúszásCsapat7Orosz csapatKínaUkrajna
Torna Egyéni Ritmikus gimnasztika7Linoy Ashram(izraeli)Dina Averina(orosz)Alina Harnasko(fehérorosz)Pigniczki Fanni: 20.
VizilabaTorna7USASpanyolországMagyarországMagyar válogatott: 3.
KerékpárEgyéni sprint8Kelsey Mitchell(kanadai)Olena Starikova(ukrán)Wai sze Lee(honkongi)
KerékpárOmnium8Jennifer Valente(USA)Yumi Kajihara(japán)Kirsten Wild(holland)
KézilabdaTorna8FranciaországOrosz csapatNorvégiaMagyar válogatott: 7.
KosárlabdaTorna8USAJapánFranciaország
Ökölvívás60 kg8Kellie Anne Harrington(ír)Beatriz Ferreira(brazil)Mira Marjut Johanna Potkonen(finn), Sudaporn Seesondee(thaiföldi)
Ökölvívás75 kg8Lauren Price(brit)Qian Li(kinai)Nouchka Fontijn(holland), Zenfira Magomedalieva(orosz)
RöplabdaTerem8USABrazíliaSzerbia
Torna Csapat Ritmikus gimnasztika8BulgáriaOrosz csapatOlaszország


Oldal tetejére







Kedvencek:

FCBarcelona-Messi

Olimpia-Nyári

Foci-Világbajnokság

Tenisz-Össz-Grand-Slam

Kézilabda-Bajnokok-Ligája

Vizilabda-Világbajnokság

Úszás-Világkupa

Kajak-Kenu-Európa-Bajnokság

Jégkorong-Világbajnokság

Motorsport-Formula1